"Jen ten zápas je ztracen, který je ztracen v naší mysli."

MALÝ KLUB

S VELKÝM

B - tým nadělil Štěpánovu pětku

08.10.2009 18:23

Béčko v neděli čekal neoblíbený soupeř z Horního Štěpánova. Dosavadní zápasy byly většinou hodně nervózní a vypjaté. Tento trend částečně napodobilo i nedělní utkání.

Hned na začátku utkání zaskočil Štěpánov úplně všechny. Útočník hostů využil chyby Buriana a v druhé minutě dostal svůj tým do vedení. Tento moment byl však prvním a posledním nebezpečným okamžikem z pohledu hostů.

Domácí zatlačili Štěpánov na jejich polovinu a bylo otázkou času, kdy přijde vyrovnání. To zařídil Petr Tichý, který do konce poločasu zaznamenal čistý hattrick, což znamenalo vedení domácích 3:1.

V druhé půli se ještě po rohovém kopu Tyla prosadil Kvapil. Pátou branku domácích zařídil po nepodařené střele Takáče dobíhající Tyl. Poslední minuty utkání se dohrávaly pouze z povinnosti.

Jesenec „B“ – Horní Štěpánov 5:1, (3:1)

Branky Jesence: Tichý Petr ml. 3, Kvapil, Tyl

Sestava Jesence: Laštůvka K.- Zajíček, Stoják, Burian, Grulich – Takáč, Kvapil, Laštůvka M., Tyl – Čížek, Tichý P. ml.

Fotografie ze zápasu naleznete ve fotogalerii.